Директор КП «Міський ринок» прозвітував за роботу підприємства, проте депутати залишились незадоволеними


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Під час чергового засідання сесії Канівської міської ради, 2 листопада ц.р., директор КП «Міський ринок» Олександр Корнієнко звітував про господарсько-фінансову діяльність підприємства за 2020 рік. Проте депутати роботу міського ринку за попередній рік визнали незадовільною.

У своєму звіті очільник підприємства повідомив, що найбільшим викликом для підприємства стали карантинні обмеження та локдаун через поширення COVID-19. Підприємство очікувало отримати прибуток завдяки збільшення торгівельних місць, за які сплачується по абонементу (цілий рік) на ринку б/автовокзалу та Центральному ринку (трикутник), організації торгівлі під час свят. Але цього не сталося у зв’язку із введенням карантинних обмежень на проведення заходів та закриттям ринків в березні – квітні 2020 року.

Запровадження локдауну в січні 2021 року теж суттєво вплинуло на отримання прибутку. Кількість торгівельних місць, що не здійснювали діяльність більше місяця у 2020 році – 291,3 кв. м., а станом на 1 квітня 2021 року збільшилась і становить – 483,4 кв. м. З’явилась заборгованість перед надавачами послуг за вивіз сміття, вивіз нечистот, обслуговування електрогосподарства, охорона ринку, збільшення вартості на електроенергію. Для проведення нормальної господарської діяльності адміністрація ринку провела оптимізацію витрат – скоротила 2 штатні одиниці та перевела на 0,5 ставки ще 2 штатні одиниці з 1 грудня 2020 року.

– Не зважаючи на усі складнощі, підприємству все ж вдалося на ринку біля автовокзалу замінити 75 м водопроводу, установити умивальник та збудувати новий водорозбірний колодязь. Також було установлено резервуар з водою для аварійного підключення в разі аварії на міській водопроводній мережі, замінено 75 м електроліній, додатково установлено 9 ліхтарів чергового освітлення, – зазначив директор ринку Олександр Корнієнко та додав, що було установлено 10 м огорожі на контейнерній площадці. Відремонтовано два сміттєвих контейнера. Проведено відновлення та ремонт дахів, які було пошкоджено градом та вітром. На створений сектор для торгівлі свійськими тваринами та птицею, завезено та розрівняно щебінь, полагоджено та пофарбовано огорожу.

Робітниками КП «Міський ринок» виконувались роботи по прибиранню снігу, косінню трави, побілці бордюрів та інших робіт пов’язаних з благоустроєм території ринку.

Звичайно проблеми в КП «Міський ринок» є, як і в будь-якому підприємстві. Однією з яких є стихійна торгівля за межами ринку, проте боротися з нею можна лише спільними зусиллями адміністрації ринку з місцевою владою.

Втім, більшість депутатів міськради залишились не задоволеними роботою КП «Міський ринок» аргументуючи це тим, що таке підприємство як ринок апріорі не може бути збитковим. Пропозицію, визнати роботу комунального підприємства «Міський ринок» у 2020 році незадовільною, вніс депутат Віктор Огороднік.

Цю пропозицію підтримало 14 депутатів (фракції Європейська солідарність, Опозиційна платформа – За життя, Батьківщина та Партія Зелених України).

  Друк статті