Канівський Центр ПМСД нагадує телефони лікарів для звернення у разі захворювання


Повернутись

Канівський Центр ПМСД нагадує номери телефонів лікарів та графік роботи медичного закладу.

«З понеділка по п’ятницю – з 8-00 до 18-00 та у суботу – з 8-00 до 14-00 пацієнти можуть телефонувати на робочі телефонні номери лікарів. Проте, якщо в період дзвінка лікар веде прийом, то задля уникнення скорочення якості надання медичної послуги, він слухавку брати не буде. Натомість ваш виклик буде переадресовано на контактний-центр закладу, де вам допоможе розібратися з питаннями інший медичний працівник. Телефон контактного центру Канівського ЦПМСД – 0800-218-424. Він абсолютно безкоштовний, як з мобільного так і з стаціонарного телефону.

Зателефонувавши, ви можете дізнатися графік роботи свого сімейного лікаря, записатися до нього на прийом, а також дізнатися іншу важливу медичну інформацію.

Лікар дійсно завжди на зв’язку. Але перед тим як телефонувати йому в 00 годин, добре подумайте – чи справді ваша ситуація вимагає негайного вирішення саме вночі, чи може варто почекати до ранку. А може взагалі, випадок складний та вимагає виклику швидкої допомоги 103?

Поважайте особистий час лікаря і турбуйтесь про нього, аби потім було кому турбуватися про вас! Дякуємо за увагу і сподіваємося на розуміння кожного з вас!», ˗ йдеться в повідомленні лікувального закладу.

  Друк статті