Готуємося до зими: готовність КП «Теплових мереж» до опалювального сезону складає 80 %

Цікаве на цю тему:

В ході продовження чергового засідання сесії Канівської міської ради, що відбулося у вівторок, 2 листопада ц.р., депутати ухвалили рішення «Про стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років».

Начальник відділу з питань житлово-комунального господарства, інфраструктури та енергоефективності Тетяна Стадник поінформувала, що всі комунальні підприємства відповідально поставилися до питання підготовки до зими.

Зокрема, загальна готовність до опалювального сезону КП «Теплових мереж» станом на 1 вересня ц.р. становить: 80% теплові мережі, 80% центральні теплові пункти та 80% котельні.

Комунальним підприємством до роботи в рамках підготовки до опалювального сезону виконано наступне:

• на дільниці теплових мереж усунено 14 поривів з 16, що виявлені під час першого та другого етапу гідравлічних випробувань. Замінено 372 п. м. теплових мереж (в двотрубному вимірі), в тому числі виконано заміну 82 м. п. на попередньо-ізольовані труби. Проведено ремонт та ревізію запірної арматури в теплових камерах, замінено запірну арматуру – 30 штук, замінено 20 люків. Ведуться роботи по підготовці до роботи в зимовий період обладнання та мереж ЦТП.

До початку опалювального сезону планується завершити роботи по модернізації згідно з інвестиційною програмою 159 м. п. теплової мережі по вулицях Успенська та Енергетиків з застосуванням попередньо ізольованих труб. Дана робота включає в себе ремонт 2-х аварійних ділянок.

На котельнях підприємства виконані наступні роботи:

• на центральній котельні проведено технічне обслуговування, очистку та підготовлено водогрійний котел ПТВМ-30 ст. № 4, виконано капітальний ремонт котла ПТВМ-30 ст. № 3 з заміною труб топкових екранів загальною протяжністю 434 м. п.; підготовлені тягодуттєві пристрої та допоміжне обладнання; проведена метрологічна повірка приладів КВП і А; відремонтовано насосне обладнання на дільниці водопідготовки, водозабір на річці Дніпро. Відремонтовано 14 електродвигунів, проведено обслуговування електроустановок та мереж; виконано огляд та ремонт внутрішніх та зовнішніх інженерних мереж, відремонтовано 124 одиниці запірно-регулюючої та запобіжної арматури; фільтри та обладнання сольової станції на дільниці водопідготовки; підготовлено електрообладнання; виконано обстеження та отримано звіт технічного стану з висновками та рекомендаціями про експлуатаційну придатність несучих будівельних конструкцій залізобетонної димової труби;

• на котельні заводу «Магніт» приведено до стану готовності котел ДЕ 10/14; відремонтоване тягодуттєве та насосне обладнання, виконано ремонт внутрішньо котельних трубопроводів теплопостачання з заміною 36 м. п. труб, відремонтовано 42 одиниці запірно-регулюючої арматури, підготовлено до роботи газове обладнання, відремонтовані фільтри водо підготовки;

• котельня училища підготовлена повністю.

До початку опалювального періоду будуть завершені роботи по монтажу приладів КВП і А після повірки в спеціалізованих організаціях – 183 одиниці приладів та проведені лабораторні випробування; буде закінчено ремонт водогрійного котла ПТВМ-30 ст. № 3 та мережних насосів на центральній котельні.

Виконано повірку та підготовлені до установки 36 приладів комерційного обліку теплової енергії.

Всього виконано робіт на суму 2,36 млн. грн.

Як підготувалися до зими інші комунальні підприємства Канівської громади – читайте згодом.