Офіційно визначено проєкти-переможці Громадського бюджету – 2022


Повернутись

У суботу, 23 жовтня ц.р., відбулося підсумкове засідання комісії, де і були оголошені проєкти-переможці Громадського бюджету – 2022. Відтак, згідно опрацьованих результатів, найбільшу підтримку серед жителів Канівської громади здобув проєкт «Я обираю спорт». Бюджет проєкту – 500 тисяч гривень. За нього проголосувало 455 жителів нашої громади.

Серед міських мікропроєктів переможцями стали: «Ігровий майданчик «Радісне дитинство», що набрав 246 голосів; «Впевнено до перемоги!» – посів ІІ місце зі 238 голосами; на ІІІ місці мікропроєкт «Освітлення зупинок громадського транспорту», за реалізацію якого проголосувало 187 жителів Канівської громади. Загальний бюджет мікропроєктів складає майже 300 тисяч гривень.

Також, цього року вперше можна було окремо проголосувати за сільський мікропроєкт з бюджетом до 100 тисяч гривень. І в цій категорії перемогу здобув проєкт «Громада починається із зупинки (с. Хмільна)», який отримав 281 голос.

В цілому за всі проекти, що взяли участь у цьогорічному голосуванні Громадського бюджету, було віддано 1392 голоси.

Нагадаємо, голосування за проєкти Громадського бюджету, які будуть реалізовані у 2022 році тривало з 8 по 22 жовтня ц.р.

  Друк статті