МОЗ затвердив перелік професій, для яких вакцинація від COVID-19 – обов'язкова


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Відповідну інформацію повідомив керуючий справами виконавчого комітету Володимир Святелик під час традиційної апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та директорами комунальних підприємств міста, яка відбулася у п’ятницю, 8 жовтня ц.р.

- Міністерство охорони здоров'я України своїм наказом від 4 жовтня ц.р. № 2153 затвердило перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19. Наказ набере чинності через один місяць з дня його публікації, - наголосив В.Святелик.

Відповідно до тексту оприлюдненого документа на період дії карантину обов'язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають працівники:

  • центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів;
  • місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів;
  • закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.

Працівники закладів освіти та органів виконавчої влади, які не щепляться проти COVID-19 протягом цього періоду, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

Водночас за словами голови комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації Михайла Радуцького, надалі до переліку професій, для яких вакцинація є умовою допуску до робочого місця, планують внести усіх працівників державних установ, організацій та підприємств, соціальних працівників та співробітників поштових послуг

Важливо, освітяни та працівники органів влади, які мають абсолютні протипоказання до проведення щеплень, відповідно до Переліку медичних протипоказань та застережень до проведення профілактичних щеплень не підлягатимуть обов'язковій вакцинації.

Нагадаємо, на базі Канівського ЦПМСД діє Центр вакцинації де можна щепитися від COVID-19 щоденно: з понеділка по п’ятницю з 8-00 до 15-30, в суботу та неділю з 9-00 до 13-30.

  Друк статті