З гарним настроєм, піснями та танцями відзначили День села у Хуторі Хмільна


Повернутись

Усі справи відклали цієї сонячної осінньої суботи жителі сіл Хмільна, Хутір Хмільна та Михайлівка аби зібратися на святі єднання, дружби, радості, щирого спілкування, душевних спогадів і світлих надій, – Дні села!

Територія біля стадіону у селі Хутір Хмільна стала справжнім центром розваг – святковим і вбраним. Тепло й щиро зустріли тут численних гостей, серед яких – секретар Канівської міської ради Оксана Пʼяткова, депутат міської ради Сергій Якименко, громадський діяч Іван Степанець, екс-депутат Верховної Ради України Андрій Іллєнко, голова благодійного фонду Юлія Гершун, а також старости сіл нашої громади.

Вітання від імені Канівського міського голови Ігоря Ренькаса та депутатського корпусу передала секретар міської ради Оксана Пʼяткова.

- День села – це день народження села. Це свято всіх його жителів, які народилися, виросли і живуть тут та щоденно працюють заради процвітання рідного села і Канівської громади. Тож бажаю вам міцного здоров’я, щастя, достатку та успіхів у всіх ваших починаннях. Нехай сьогоднішнє прекрасне свято додасть вам хороших спогадів на цілий рік, усмішок і тепла, - сказала О.Пяткова.

До вітань долучилася і староста сіл Хмільна, Хутір Хмільна та Михайлівка Людмила Птуха, яка висловила щирі слова подяки депутатам, підприємцям, фермерам, воїнам АТО/ООС, чорнобильцям, афганцям, організаторам свята та всім небайдужим людям, що повсякчас допомагають нашій громаді. Надали слово і депутату міської ради Сергію Якименку, який доєднався до всіх привітань та подякував старості Людмилі Птусі, а також начальнику відділу культури Оксані Труфановій.

Після завершення офіційної частини свята староста сіл Хмільна, Хутір Хмільна та Михайлівка передала святковий коровай поважній землячці Тетяні Зінченко, яка не одне десятиліття пропрацювала комбайнером. Мить передачі короваю була надзвичайно зворушливою, а запашний святковий хліб розділили між гостями.

Яскравим пісенним виступом порадували гостей учасниці вокального ансамблю «Хуторяночка. Продовжили концертну програму колоритні «Хмільнянські молодички», творче вітання презентував хореографічний ансамбль Хмільнянського ліцею «Калинонька» (керівник Тетяна Кудрік). Сестри Зінченко теж подарували вдячній публіці декілька художніх номерів. Але головним сюрпризом для всіх став виступ народного аматорського ансамблю народної музики «Здоровенькі були» (керівник Петро Шевченко).

Обирали на святі і найбільшого гарбуза. Так, перемогу між собою розділили місцеві жителі Юрій Панченко та Євген Тертиця, які виростили справжніх гарбузів-велетнів.

Під час святкового дійства чимало жителів сіл було нагороджено подарунками в різних номінаціях: були відзначені найстаріші жителі, ювіляри, іменинники, новонароджені, багатодітні сім’ї та учасники АТО/ООС.

Після закінчення концертної частини ведуча заходу Оксана Кириченко провела для малечі руханку та дитячу розважальну програму.  Гості мали змогу насолодитися виставкою картин місцевої жительки Катерини Лупини, а також побачити справжні різьблені шедеври з дерева від місцевого жителя. Також усіх присутніх частували смачними стравами від місцевих господарів і господинь.

 

 

  Друк статті