У Канівському Центрі ПМСД проводять дотестове та післятестове консультування на ВІЛ


Повернутись

ВІЛ – це вірус імунодефіциту людини, який розвивається та розмножується в організмі людини і призводить до повної втрати захисних сил організму та розвитку СНІД. Відповідно до сучасних уявлень ВІЛ-інфекція відноситься до невиліковних хвороб, має тривалий хронічний перебіг і, в разі відсутності  ефективної терапії, закінчується смертю хворого.

В нашій країні зареєстровано понад 170 тисяч ВІЛ-інфікованих, але за підрахунками експертів про свій ВІЛ-статус знає лише третина інфікованих. Загальна кількість людей, які живуть з ВІЛ в Україні, орієнтовно сягає 377 600 тис.

Також щороку діагностується від 2 до 3 тисяч хворих на СНІД. Для надання медичної допомоги хворим на ВІЛ-інфекцію створена мережа спеціалізованих лікувально-профілактичних закладів – центрів профілактики і боротьби зі СНІДом, які здійснюють диспансерний нагляд за ВІЛ-інфікованими і хворими на ВІЛ-інфекцію та СНІД, діагностують стадію хвороби, визначають тактику лікування. У Канівському Центрі ПМСД також проводять дотестове та післятестове консультування на ВІЛ.

«Щоб отримати такі послуги достатньо лише звернутися до свого сімейного лікаря, а він, в свою чергу, роз'яснить вам все, що потрібно знати про ВІЛ, та, вразі необхідності, направить на аналіз крові, який в нашому закладі проводять за допомогою швидких тестів, тобто це не забере у вас багато часу. Тож, не соромтеся, а звертайтеся до свого лікаря, своєчасна діагностика захворювань дуже важлива в процесі лікування», ˗ йдеться в повідомленні медичного закладу.

 

  Друк статті