Надзвичайники Канівщини відзначили своє професійне свято – День рятівника


Повернутись

Ранок п’ятниці, 17 вересня ц.р., особовий склад 10 державної пожежно-рятувальної частини Канева розпочав зі святкових урочистостей. І не дарма, адже сьогодні надзвичайники відзначають своє професійне свято – День рятівника.

На свято завітали почесні гості – заступник Канівського міського голови Тетяна Жівотова, голова Степанецької ОТГ Олександр Яременко, керуючий справами Бобрицької ОТГ Микола Зоць, представник Ліплявської ОТГ Світлана Сіренко та заступник директора ТОВ «Ергопак» Ігор Борсенко.

Урочисті заходи розпочалися з церемонії підняття Державного Прапора України. Хвилиною мовчання згадали присутні рятувальників, які загинули під час виконання службових обов’язків та воїнів, загиблих на сході України у боях за її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність.

Привітав колег із професійним святом начальник 10 ДПРЧ підполковник служби цивільного захисту Дмитро Токар.

- Шановні колеги, своїм фахом ви обрали надзвичайно шляхетну справу – оберігати людське життя та матеріальні надбання держави від нищівної вогняної стихії та інших надзвичайних ситуацій. – Це ви за першим сигналом готові негайно вирушити в епіцентр будь-яких подій, безстрашно гасити пожежі, рятувати людей на воді. Щиро дякую всім за плідну працю, високий професіоналізм, героїзм та мужність, - зазначив Д.Токар.

Вітання від імені Канівського міського голови Ігоря Ренькаса передала його заступник Тетяна Жівотова.

- Мені довелося одного разу на власні очі побачити вашу працю під час ліквідації пожежі. І я, як ніколи, відчула вашу відданість, героїзм та професіоналізм. Тож хочу насамперед подякувати за вашу не легку, але таку відповідальну працю. Адже ми за вашими спинами відчуваємо захищеність. – підкреслила Т.Жівотова.

Також у ході урочистостей бійців ДСНС за сміливі й рішучі дії під час виконання службових обов’язків було нагороджено грамотами, відзнаками та подарунками.

  Друк статті