Створено міждисциплінарну команду для організації соціального захисту дітей з Канівської громади


Повернутись

Відповідну команду сформовано з метою організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Рішення «Про утворення міждисциплінарної  команди для організації соціального захисту дітей» було ухвалено в ході останнього засідання виконавчого комітету, що відбулося у середу, 8 вересня ц.р.

Згідно з рішенням, повноваження з формування персонального складу команди покладаються на службу у справах дітей виконавчого комітету Канівської міської ради. Так, до її складу орієнтовно входитимуть: начальник та спеціаліст служби у справах дітей виконавчого комітету Канівської міської ради, головний спеціаліст з охорони дитинства відділу освіти, директор міського центру соціальних служб, начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту, представники  управління соціального захисту населення, Канівського відділення поліції, комунального некомерційного закладу «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги, старости сіл Канівської міської територіальної громади (за потребою).

  Друк статті