Канівчанка Єлизавета Кривенкова здобула премію за особливі заслуги у розбудові молодіжної політики


Повернутись

Екоактивістка Єлизавета Кривенкова за поданням відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Канівської міської ради здобула цьогорічні обласну премію за особливі заслуги у розбудові молодіжної політики.

Зараз дівчина навчається в Національному університеті біоресурсів і природокористування України, на факультеті «Біотехнологія та Біоінженерія». Єлизавета викладає йогу та цікавиться темою здоров’я.

Завдяки здобутим знанням в Польщі, вона почала активну громадську діяльність стосовно екологічного та свідомого споживання. Так, за ініціативи Єлизавети Кривенкової  у 2020 році в Канівській громаді втілено в життя наступні заходи: еко-фестиваль «Eco-project», фестиваль «Культура-fest», еко- акція «Сміття в нашому місті», акція «Плогінг», громадські опитування стосовно сортування сміття. Дівчина також займалася і просвітницькою діяльністю. Зокрема, проводила відкриті уроки та тренінги для учнів та студентів навчальних закладів Канівської громади на екологічну тематику. Вона перша у нашій громаді отримала грант на встановлення сортувальних макетів для вторинної сировини в закладах освіти.

Вітаємо нашу землячку з перемогою та бажаємо їй ще безліч нових злетів і досягнень.

Нагадаємо, щороку Черкаська ОДА відзначає активних представників молоді, які мають значні досягнення у розбудові молодіжної політики  та є прикладом для інших.

  Друк статті