Міська серпнева педагогічна конференція відбулася у Каневі


Повернутись

У понеділок, 30 серпня ц.р., на базі Канівської школи №4 відбулася традиційна серпнева конференція освітян.

Участь в ній взяли заступник Канівського міського голови Тетяна Жівотова, начальник відділу освіти Надія Голда, голова Канівської міської організації Профспілки працівників освіти і науки Іван Попенко, директори та заступники закладів освіти Канівської територіальної громади та голови первинних профспілкових організацій.

В ході заходу учасники підвели підсумки роботи освітянської галузі Канівської громади впродовж 2020/2021 року і окреслили коло завдань на прийдешній навчальний рік. Не обійшлася конференція і без позитивних новин, адже заклади загальної середньої освіти нашої громади серед кращих в результатах рейтингу за підсумками ЗНО. Зауважимо, педагоги з Канівської громади також мають високі досягнення. Так, директор Канівської СПш №6 Валентина Мартинович стала переможцем у конкурсі «Керівник закладу освіти» серед освітян Черкаської області. А завдяки злагодженій роботі колективу дитячого садочка «Теремок», членам його первинної профспілкової організації та працівникам відділу освіти у цьому році вдалося вибороти Диплом І ступеня (переможця на обласному рівні) у Всеукраїнському огляді-конкурсі з питань охорони праці.

Далі присутні у залі бурхливими оплесками вітали новопризначених керівників закладів загальної освіти: Оксану Савченко (ЗОШ № 1 ім. Т. Г. Шевченка) та Валентину Якименко (гімназія ім. І.Франка). Після цього відбулася церемонія вручення нагород та грамот для педагогів.

Підвела підсумки конференції та передала вітання від імені міського голови Ігоря Ренькаса його заступник Тетяна Жівотова, яка побажала усім присутнім натхнення і позитиву в роботі, нових ідей, перемог та нагород за працю в новому навчальному році.

  Друк статті