Моє село – в моєму серці: у Пекарях відзначили День села


Повернутись

Цієї суботи, 28 серпня, у селі Пекарі, що входить до складу Канівської міської територіальної громади, весело та яскраво відзначали День села. З нагоди свята тут було організовано розважальну програму, безпрограшну лотерею, виступи творчих колективів та чимало іншого.

Привітати жителів села завітали заступник Канівського міського голови Галина Москаленко та депутат міської ради Олександр Корнієнко. У вітальному слові заступник міського голови відмітила, що подібні святкування мають має велике значення, адже такі свята єднають не тільки усіх жителів села, а й навколишніх населених пунктів нашої територіальної громади, оскільки усіх пов’язує спільне минуле, сьогодення та майбутнє.

Староста села Пекарі Тетяна Корнієнко в свою чергу побажала присутнім мирного неба над головою, міцного здоров'я, довгих років життя. Вона подякувала усім, хто долучився до проведення свята та спонсорам дійства, серед яких: Руслан Булах, Олександр Корнієнко, Віталій Войцехівський, Юлія Гершун, адміністрація бази відпочинку «Велике озеро» та представники мисливського господарства «ТОВ Шанувальників природи».

Далі під час офіційної частини свята жителі та гості села вшанували хвилиною мовчання загиблих у роки Другої світової війни. Не забули і про односельців учасників бойових дій, які мужньо боронили нашу країну під час АТО/ООС. Тож Олександр Ціпло, Констянтин Савченко, Сергій Люлька, Ігор Маринич, Олег Дідаш та Віктор Толмачов отримали подарунки від спонсорів заходу.

Також подарунками відзначили найстарішого жителя села та в минулому учасника бойових дій – Петра Птицю. Щирі слова вітань та пісні линули і для найшановніших жительок села: Галини Маринич та Софії Підгорної, які своєю працею піднімали Пекарі після війни. Привітали та вручили подарунок і молодому подружжю Савченків, в родині яких зростає найменший житель села Данило. Не оминули увагою багатодітні родини Вознюків та Сігорських, які цього святкового дня також отримали подарунки. Відзначали і односельців, які щоденно докладають зусилля для створення добробуту у селі та піклуються про його мешканців, а саме: фельдшера Любов Булах та соціального працівника Ірину Кутову.

Святкове дійство було наповнене милозвучними піснями, щасливими посмішками та гарним настроєм і все це дякуючи умільцям та працівникам пекарівського старостату. Найбільш очікуване свято року в Пекарях завершилось частуванням та запальною дискотекою і залишило усім безліч яскравих вражень.

  Друк статті