День Незалежності 2021: ветерани АТО/ООС Канівської громади підкорили вершину Говерли


Повернутись

У понеділок, 23 серпня ц.р., ветерани АТО/ООС Канівської громади разом із свої ми дітьми та дітьми загиблих побратимів відправилися підкорювати вершину Говерли.

У День Державного Прапора ветерани АТО/ООС Канівської громади вирушили до Карпат, щоб підкорити найвищу вершину України – гору Говерла. Проводжати наших Герої на перон «Авто-Ріки» прийшов Канівський міський голова Ігор Ренькас.

Міський голова передав ветеранам прапор Канева. А також вручив колективу громадської організації «Канівська спілка учасників АТО «Нескорені» Почесну грамоту від Черкаської обласної державної адміністрації за активну благодійну і громадську діяльність, участь у реалізації важливих соціальних програм, сприяння зміцненню патріотичного духу в суспільстві та з нагоди 30-річчя незалежності України. Ігор Ренькас побажав «підкорювачам» вершини сил, мужності та терпіння в досягненні поставленої мети.

До слова, на передодні Дня Державного Прапора Дня Незалежності України ветерани АТО/ООС нашої громади разом із представниками виконавчого комітету Канівської міської ради та Канівської міського центру соціальних служб побували на могилах загиблих побратимів, щоб покласти квіти на вшанувати їх пам’ять.

– Ми ніколи не забуваємо бойових побратимів, які уже не з нами, і віримо, що їхній дух підніметься з нами на найвищу вершину Український Карпат. Адже Герої не вмираю, вони завжди в наших серцях, – зазначив учасник АТО Микола Порожній.

І ось, увечері 24 серпня, на святковому концерті жителі Канівської громади та гості побачили відео привітання від наших захисників з Говерли. Де наші побратими проспівали Гімн України та підняли прапор Канева, який відтепер зустрічатиме кожного підкорювача славетної вершини України.

– Сходження на Говерлу було досить складним та екстремальним, а для декого, я б сказав, воно стало справжнім випробовуванням, − повідомив керівник групи голова ГО «Канівська спілка учасників АТО «Нескорені» Варлам Стуруа. – Проте ми досягли своєї мети і разом з дітьми підкорили вершину.

Вітаємо, наших Героїв з досягненням заповітної мети та бажаємо їм сил і наснаги у підкоренні наступних вершин.

  Друк статті