КП «Місто» розпочало боротьбу з карантинними рослинами, зокрема, з амброзією полинолистою


Повернутись

Цікаве на цю тему:

На часі – пора цвітіння одного з найнебезпечніших карантинних бур’янів амброзії полинолистої. Через свою виняткову шкодо чинність та негативний вплив на здоров’я людей амброзія посідає одне з перших місць серед злісних бур’янів.

За інформацією відділу з питань житлово-комунального господарства, інфраструктури та енергоефективності виконавчого комітету Канівської міської ради, КП «Місто» розпочало проводити роботи по обробленню територій Канева, шляхом обприскування їх екологічно безпечним засобом. Цей засіб своїми складовими не завдає шкоди ні людям, ні тваринам, ні іншим рослинам, крім амброзії. До слова, такі заходи проводяться в рамках виконання міської Програми боротьби з карантинними рослинами.

Першим кроком у цій роботі став парк на Лимарці. Далі працівники комунального підприємства перейдуть до територій дитячих та спортивних майданчиків, а також інших місць, які вражені карантинними рослинами.

Додамо, амброзія полинолиста – однорічна яра рослина за зовнішнім виглядом схожа на коноплі, а за розмірами і формою листків нагадує полин гіркий (звідки і назва полинолиста). Ця рослина дуже небезпечна для здоров’я людини: пилок викликає у людей алергію (підвищення температури, сльозотечу, кон’юнктивіт, погіршує зір і може викликати набряк легенів), медики називають це амброзійним полінозом або сінною пропасницею.

  Друк статті