Заслужений тренер з гирьового спорту Микола Кобелякський отримав новенький кондиціонер


Повернутись

Микола Кобелякський є багаторазовим чемпіоном і призером всеукраїнських та всесоюзних змагань з гирьового спорту. За роки своєї тренерської діяльності підготував 31 майстра з гирьового спорту. У 2018 році йому було присвоєно Почесне звання громадянина міста Канева.

Піклуючись про здоров’я та комфорт заслуженого тренера виконавчий комітет Канівської міської ради звернувся до депутата Черкаської обласної ради від ВО «Черкащани» Володимира Братаніча у сприянні вирішення питання по встановленні кондиціонера в його оселі.

І ось вже 17 липня ц. р. в помешканні Миколи Олександровича з’явився новенький кондиціонер. Виконком міськради висловлює подяку депутату Володимиру Братанічу за сприяння у вирішенні цього питання.

До слова, незважаючи на поважний вік Микола Олександрович і сьогодні бере активну участь у розвитку ветеранського руху спортсменів гирьового спорту України. Він є багаторазовим чемпіоном світу та рекордсменом з гирьового спорту серед ветеранів за версією Міжнародної конфедерації майстрів гирьового спорту.

 

Керуючий справами                                                    Володимир СВЯТЕЛИК

  Друк статті