Щеплення від COVID-19 для літніх людей з хронічними захворюваннями: що потрібно знати?


Повернутись

Люди похилого віку ˗ особливо вразлива до негативних факторів оточуючого середовища та хронічних хвороб категорія населення України. Сьогодні до переліку хвороб, які наражають людей похилого віку на смертельну небезпеку, додався ще й коронавірус. Тому вакцинація цієї категорії людей є просто життєвою необхідністю. 

«Групою ризику щодо COVID-19 робить людей не вік, а те, що літні люди мають хронічні захворювання. Що більше їх, то більше людина потребує вакцинації від COVID-19, грипу та пневмококової інфекції, щоб захиститися від тяжкого перебігу коронавірусного захворювання або ймовірної смерті від нього.

Вакцини від COVID-19 були винайдені передусім для людей літнього віку з усім їхнім «букетом» хронічних захворювань. Тож вакцинувати людей із хронічними захворюваннями безпечно. І робити це потрібно, щоб вони менше наражалися на ризик загинути через COVID-19.

А ми нагадуємо, що в КНП «Канівський ЦПМСД» продовжує свою роботу Центр вакцинації від COVID-19, який працює щоденно:

  • з понеділка по п’ятницю з 8-00 до 15-30,

  • в суботу та неділю з 9-00 до 13-30.

Щеплення проводиться вакциною CoronaVac  в порядку живої черги.

Тому ми запрошуємо всіх бажаючих старше 18 років на щеплення від COVID-19, адже ми всі добре знаємо, що вакцинація ˗ це не гарантія того, що Ви не захворієте, але це гарантія того, що ускладнення під час COVID-19 оминуть Вас або будуть мінімальними», ˗ йдеться у повідомленні Канівського Центру ПМСД.

  Друк статті