Термомодернізація школи №6 та садочка «Теремок»: підведено підсумки роботи


Повернутись

Минулої п’ятниці, 25 червня ц. р., Канівський міський голова Ігор Ренькас зустрівся з директором підрядної організації ТОВ «Енергосервісна компанія «Адамсон» Ярославом Свідраком та представником інжинірингової консалтингової компанії «iC consulenten Україна» Дмитром Очеретяним, які допомогли втілити в життя проєкт «Підвищення енергоефективності в місті Канів» у рамках програми кредитування НЕФКО «Енергозбереження».

Під час підсумкової зустрічі були обговорені результати впровадження проекту з термомодернізації Канівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов №6 та дошкільного навчального закладу №6 «Теремок».

Зауважимо, перші кроки у спільному розгортанні ініціативи НЕФКО з керівництвом міста Канів розпочалися ще у 2019 році. Основна мета співпраці полягала у підвищенні енергоефективності будівель з осучасненням зовнішнього вигляду навчальних закладів. Саме комплекс таких дій був спрямований на забезпечення комфортних умов перебування у школі та дитячому садку.

Головним підрядником з виконання робіт за результатами міжнародного тендеру було визначено ТОВ «Енергосервісна компанія «Адамсон» з Івано-Франківська.

Проєкт було також підтримано зі сторони ПРООН (встановлено 21 рекуператор повітря), коштами міського бюджету, депутатського фонду та спонсорських ініціатив. Це дозволило покращити умови всередині навчальних закладів та оновити вигляд шкільного стадіону.

– Дякую програмі НЕФКО та підрядним організаціям за оперативну та високоякісну роботу, – підсумував міський голова Ігор Ренькас. – Адже сучасні енергоефективні технології у школі №6 та дитячому садочку «Теремок» допомогли забезпечити комфортні умови для відвідувачів та зменшити кількість споживання тепла та електроенергії цими навчальними закладами.

  Друк статті