Стратегія розвитку як фундамент для позитивних змін у Канівській громаді: запрошуємо громадськість до обговорення


Повернутись

Стратегія розвитку – це головний документ для розвитку громади, завдяки якому вона зможе реалізувати свій потенціал, вирішити нагальні проблеми, покращити конкурентоспроможність, та привернути увагу інвесторів чи грантодавців. У ньому визначені найважливіші завдання, які ставить перед собою громада на певний період. У нашому випадку це 10 років – з 2021 по 2030.

Додамо, Канів вже мав стратегічний план до 2020 року, однак у 2019 році було створено Канівську ОТГ та прийнято рішення розробити новий проєкт Стратегії розвитку. Цей документ та План з його реалізації розроблено та оприлюднено для громадського обговорення. За результатами обговорень та з урахуванням внесених пропозицій відповідні документи будуть запропоновані на затвердження сесії Канівської міської ради.

Пропонуємо всім бажаючим долучитися до  процесу обговорення проектних ідей, втілення яких буде працювати на сталий розвиток нашої громади і суспільства. З текстом проєкту Стратегії можна ознайомитися за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1SkVX6mPxjAcDCdThqHETj69aNWg5gKaC/view?usp=sharing.

Обговорення триватиме з 25 червня до 25 липня 2021 року. Заповнені форми з зауваженнями та пропозиціями просимо надсилати управлінню економічного розвитку:

 Сподіваємося, що  плідна співпраця влади і активно налаштованих громадян надасть гідні результати і, наприкінці наполегливої  роботи, ми отримаємо якісний документ, який визначить розвиток нашої громади на наступне десятиліття.

  Друк статті