Медичних працівників Канівської громади вітали з професійним святом


Повернутись

День медичного працівника – завжди особливе свято, яке в Україні відзначається у третю неділю червня. У цей день хочеться від усього серця дякувати лікарям, адже вони присвятили своє життя благородній справі — турботі про життя і здоров’я людини. Тож з нагоди професійного свята медиків у Каневі відбулися урочистості, які пройшли напередодні – у п’ятницю, 18 червня ц. р.

Цього дня у приміщенні Канівського будинку культури панувала атмосфера справжнього свята. На урочистості завітали і представники місцевої влади: секретар Канівської міської ради Оксана П’яткова та заступники міського голови Тетяна Жівотова і Галина Москаленко.

Від імені Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з вітальним словом до гостей звернулася заступниця міського голови Тетяна Жівотова.

– Я дуже вдячна, що мені випала така почесна місія подякувати вам не лише за те, що ви працюєте, а й за те, що ви креативні в своїй роботі, ви розвиваєтесь, ви прагнете до того, щоби якомога якісніше і краще надавати послуги пацієнтам. Адже і сьогодні, і кожного дня ви ризикуючи своїм життям рятуєте людей, які звертаються до вас за допомогою, – сказала вона.

Також до привітань приєдналася і секретар міської ради Оксана П’яткова, відзначивши важливість професії медичних працівників, які часто забувають за власні проблеми, але завжди пам’ятають про своїх пацієнтів, як про близьких людей. Та побажала їм виходити завжди переможцями у щоденній боротьбі із хворобами.

Почесною грамотою голови Черкаської облдержадміністрації та Почесною грамотою Черкаської облради була нагороджена головний лікар КНП «Канівська багатопрофільна лікарня» Віра Шапошник. Подяку від голови Черкаської облдержадміністрації отримала головний лікар КНП «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Наталія Горьова. Від Канівської міської ради медичні працівники цих закладів також були нагороджені грамотами.

По завершенню офіційної частини заходів на медиків чекав концерт, який для них організували працівники Канівського відділу культури. Чудовий настрій «винуватцям свята» створювали своїми номерами та виступами Оксана Кириченко, Євген Литвин, Роман Лозовий, Марина Кузьмак, Людмила Салтикова, а також вихованці спортивного клубу «Івазар», яких присутні у залі підтримували бурхливими оплесками.

  Друк статті