Канівські спортсменки вибороли перше місце на обласному Чемпіонаті з волейболу


Повернутись

У вівторок, 15 червня ц.р., у спортивних залах ЗОШ №1 та №4 пройшов відкритий Чемпіонат області з волейболу серед дівчат 2006 р.н. та молодших. Захід відбувся за підтримки управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації та відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Канівської міської ради.

На урочистій лінійці учасників змагань привітав головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Канівської міської ради Олександр Семенченко та заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації Тетяна Уфімцева, яка презентувала  юним спортсменкам волейбольні м’ячі для тренувань.

Всього у змаганнях взяли участь 6 команд  з міст: Канів, Черкаси, Тальне, Світловодськ, Чигирин. Наше місто на Чемпіонаті області з волейболу представляли дві команди вихованців міського центру туризму - Канів-1, Канів-2 (тренер-викладач Наталія Кузнєцова, директор КМЦТ Тетяна Дорошенко).  

Відкритий Чемпіонат пройшов під керівництвом суддівської колегії у наступному складі: головний суддя – Олексій Кузнєцов, судді – Андрій Бурхацький, Галина Галушка та інші, секретар – Юлія Стоянова. Після жеребкування команди було розподілено на дві підгрупи, де змагання відбувалися за коловою системою. За результатами ігор в підгрупах у фінал вийшли команди: Канів-1, команда з міста Черкаси, команда Чигиринської ДЮСШ та «Дніпрові хвилі» з Світловодська.

У фінальних іграх місця розподілились наступним чином:

І місце – команда ДВК «Вікторія» Канів-1 (м. Канів);

ІІ місце – команда КДЮСШ-1 (м. Черкаси);

ІІІ місце – команда  «Дніпрові хвилі» (м. Світловодськ);

IV місце – команда ДЮСШ (м. Чигирин).

Переможців та призерів Чемпіонату нагородили м’ячами, медалями та дипломами управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації. Організатори змагань вдячні керівництву навчальних закладів за надані та належно підготовлені спортивні зали, а волейболісткам за видовищні ігри та незабутні враження.

 

 

  Друк статті