Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта: Рішення Канівської міської ради «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати при здачі в оренду комунальної власності (цілісного майнового комплексу, нежилих приміщень, індивідуального визн


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Рішення Канівської міської ради «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати при здачі в оренду комунальної власності (цілісного майнового комплексу, нежилих приміщень, індивідуального визначеного майна) м.Канева, встановлення орендних ставок нерухомого майна (будівель, споруд, приміщень) комунальної власності територіальної громади міста Канева та затвердження договору оренди нерухомого майна»

Відповідно до статті 9 вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється:

Проект рішення Канівської міської ради «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати при здачі в оренду комунальної власності (цілісного майнового комплексу, нежилих приміщень, індивідуального визначеного майна) м. Канева, встановлення орендних ставок нерухомого майна (будівель, споруд, приміщень) комунальної власності територіальної  громади  міста Канева та затвердження договору оренди нерухомого майна».

Розробник: відділ комунального майна та земельних ресурсів виконавчого комітету Канівської міської ради.

Проект спрямований на забезпечення підвищення ефективності використання майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Канева та збільшення надходжень до місцевого бюджету.

Мета проекту рішення: впорядкування нормативного акта та уточнення видів діяльності та застосування орендних ставок, затвердження договору оренди нерухомого майна, приведення існуючої Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна комунальної власності до норм чинного законодавства.

Підставою для розробки проекту є: Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельний кодекс України, Закон України «Про оренду державного та комунального майна», Типовий договір оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до державної власності, затверджений Наказом Фонду державного майна України від 23.08.2000 № 1774, Методика розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу, затверджена Постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.1995 № 786.

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному веб-сайті Канівської міської ради www.kaniv-rada.gov.ua  

Строк отримання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі до відділу комунального майна та земельних ресурсів виконавчого комітету Канівської міської ради за адресою:

19003, Черкаська область, м. Канів, вул. Шевченка, 11, тел. /04736/ 3-57-79, 3-55-24, на електронну адресу kanivcomzem@ukr.net.  

 

  Друк статті