Втрата. Пішов з життя депутат VII скликання Канівської міської ради Юрій Підгайний

З глибоким сумом повідомляємо, що у п’ятницю  14 травня ц.р.,  перестало битися серце Юрія Підгайного. Сьогодні йому виповнилося 57 років.

Свій трудовий шлях він розпочав у колгоспі «Ленінський шлях»,  де працював головним інженером, а вже у кінці 90-х років очолив земельно-кадастрове бюро та назавжди пов’язав своє життя з геодезією та землевпорядкуванням.

З 2015-го року обраний громадою Канева депутатом Канівської міської ради VII-го скликання, очолював комісію з питань архітектури та будівництва, землекористування та екології.

Канівська міська рада та її виконавчий комітет висловлює слова скорботи та співчуття рідним і близьким покійного. Світла пам’ять про Юрія Васильовича назавжди збережеться в наших серцях.