Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про встановлення ставок орендної плати за користування земельними ділянками комунальної власності в адміністративних межах територій та населених пунктів Канівської територіальної громади»

  Відповідно до статті 9 вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється:

       Проект рішення Канівської міської ради «Про встановлення ставок орендної плати за користування земельними ділянками комунальної власності в адміністративних межах територій та населених пунктів Канівської територіальної громади».

      Розробник: відділ комунального майна та земельних ресурсів виконавчого комітету Канівської міської ради Черкаської області.

      Проект спрямований на впорядкування нормативного акта та уточнення видів діяльності відповідно до Класифікації видів цільового призначення земель, затвердженого наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 № 548 та Класифікації видів економічної діяльності, прийнятих наказом Держспоживстандарту від 11.10.2010 № 457.

       Мета проекту рішення: забезпечення ефективного використання земель територіальної громади; підвищення прозорості дій органів місцевого самоврядування шляхом встановлення чітких ставок орендної плати за землю; забезпечення відкритості, доступності інформації щодо об’єктивності  нарахування орендної плати за землю.

      Підставою для розробки проекту є: Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельний кодекс України, Закон України «Про оцінку землі», Класифікація видів цільового призначення земель, затвердженого наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 № 548, Класифікація видів економічної діяльності, прийнятих наказом Держспоживстандарту від 11.10.2010 № 457.

       Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному веб-сайті Канівської міської ради www.kaniv-rada.gov.ua  

       Строк отримання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

       Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі до відділу комунального майна та земельних ресурсів виконавчого комітету Канівської міської ради Черкаської області за адресою:

       19003, Черкаська область, м. Канів, вул. Шевченка, 11, тел. /04736/ 3-57-79, 3-55-24, на електронну адресу kanivcomzem@ukr.net.  

 

  Друк статті