З'явилась можливість безкоштовно отримати ліки!


Повернутись

Шановні канівці!

Інформуємо Вас про можливість безкоштовно отримати ліки (для окремої категорії населення, а саме пенсіонерам, інвалідам та дітям-інвалідам, чорнобильцям, учасникам АТО) за сприяння Канівського міського голови Ігоря Ренькаса та благодійного фонду «Фарм Варта», в Територіальному центрі соціального обслуговування управління соціального захисту міськвиконкому за адресою: вул. Шевченка,49.

При собі мати паспорт, ідентифікаційний код, а інвалідам - копію довідки МСЕК.

 ПЕРЕЛІК МЕДИЧНИХ ПРЕПАРАТІВ:

 

Назва

Показання

Країна виробник

1

 

 

2

Алергодил назальний спрей

Алергоділ краплі в очі

Риніти алергічної етиології

Німеччина

 

 

 

 

3

Л-Флокс таблетки

Інфекції ЛОР-органів (гострий отит, синусит, гострий гайморит), дихальних шляхів (хронічний бронхіт, пневмонія), сечостатевих шляхів (гострий пієлонефрит, простатит), шкіри та м'яких тканин.

Індія

 

4

ВІТРУМ® КАРДІО ОМЕГА-3

Призначається в комплексній терапії атеросклерозу, ішемічної хвороби серця, артеріальної гіпертензії; при вторинній профілактиці інфаркту міокарда в доповнення до стандартних методів лікування, для запобігання розвитку ожиріння у дорослих та літніх людей

США

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Спазмобрю

таблетки №20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Спазми шлунково-кишкового тракту, пілороспазм, спастичні коліти, спастичні запори, дискінезії жовчних шляхів іпротоків підшлункової залози, ниркова коліка, холецистити, панкреатити. Купірування нудоти і блювання після операційної. Спазми сечових шляхів, печінковаколіка. Більовий синдром при альгодисменореї, спазм матки і труб пригістеросальпінгографії, координація родової діяльності. Промедикація при проведенні наркозу. Для диференціальної діагностики спазму і об’ємного процесу при різних методах дослідження. Отруєння фосфороорганічними сполуками.

Бельгія

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

 

ЗИЛОЛА

Таблетки №7

 

Симптоматичне лікування алергійних ринітів, у тому числі цілорічних алергійних ринітів;  хронічна ідіопатична кропив’янка.

Польща

 

 

 

7

 

 

 

 

Делагіл

Таблетки №30

 

 

Лікування гострих проявів всіх видів малярії, спричинених плазмодіями, чутливими до препарату; додатковий засіб для лікування захворювань суглобів, сполучної тканини, ревматоїдних артритів.

Угорщина

 

 

 

 

8

Гілоба

Капсули

Порушення мозкового кровообігу в осіб похилого віку, що проявляються погіршенням пам’яті та розумових здібностей, відлюдненістю та занепокоєнням, запамороченням, шумом у вухах, порушенням сну. Порушення периферичного кровообігу в кінцівках.

Таїланд

 Володимир Святелик, 

виконуючий обов’язки керуючого справами міськвиконкому 

 

  Друк статті