Розпочав свою роботу автобус за новим маршрутом, що охоплює всі населені пункти громади, крім Яблунева


Повернутись

З 1 березня ц.р. селами Канівської міської територіальної громади двічі на день курсує громадський автобус за новим маршрутом, що охоплює всі населені пункти, окрім села Яблунів. До Яблунева двічі на день забезпечує міське перевезення пасажирів автобус на маршруті загального користування.

Нагадаємо, з нового року Канівська міська територіальна громада складається з 11 населених пунктів (Межиріч, Лука, Бабичі, Кононча, Гамарня, Яблунів, Пекарі, Хмільна, Хутір Хмільна, Михайлівка із центром у місті Канів).

Готуючись жити однією територіальною громадою, представники населених пунктів обговорювали низку нагальних проблем, які потребують вирішення якнайшвидше. Однією з таких стало питання транспортного сполучення.

Так, багато жителів приєднаних сіл навчаються чи працюють в Каневі, доїхати до якого чи повернутися назад часом буває складно. Рішення, яке влаштувало б усіх, шукали спільно зі старостами, представниками автоперевізника та відповідальними за цей напрям структурними підрозділами виконавчого комітету Канівської міської ради. 

Після тривалих перемовин було затверджено новий маршрут «Канів – Лука», схема руху якого охоплює: с.Пекарі - с.Хутір Хмільна - с.Хмільна - с.Кононча - с. Гамарня - с. Бабичі - с.Межиріч та в зворотному русі. Графік розкладу руху автобуса був погоджений з усіма старостами сіл.

Намагалися «запустити» маршрут якнайшвидше, оскільки люди цього дуже чекали. Так, зокрема, це перший автобус за багато років, що заїжджає в село Бабичі.

- Востаннє, пам’ятаю, тут ходив автобус, коли я ще був малим, - говорить староста сіл Межиріч, Лука, Бабичі Іван Чупилка.

До слова, окрім нового маршруту, продовжують як і раніше курсувати рейси за напрямами «Канів – Михайлівка», «Канів – Хмільна».

 

  Друк статті