Обережно - ожеледиця! Міський голова доручив комунальникам оперативно посипати вулиці


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Ще не подолали снігову стихію, як на Канів зрушились нові погодні «випробування» - ожеледиця. Відповідні питання порушилися і в ході апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та директорами комунальних підприємств міста, що відбулася у п’ятницю, 5 лютого ц.р.

- Умови для пересування людей пішки надзвичайно небезпечні. Вийти з під’їзду просто неможливо. Це загрожує збільшенню травматизму, особливо людей похилого віку. Тим паче за прогнозами погоди підвищення температури повітря найближчим часом не передбачається, морози тільки посилюватимуться, а значить ожеледиця швидко не розтане, - сказав І.Ренькас та доручив комунальникам оперативно посилити роботи з посипання доріг, тротуарів, прибудинкових територій та територій біля закладів освіти піщано-соляною сумішшю.

Також в ході заходу міський голова подякував директору КП «Місто» Дмитру Шайдарову за організацію робіт із чищення вулиць від снігу.

- Я знаю, що було складно. Люди працювали ночами. Навіть техніка не витримувала. Трактори переверталися, з’їжджали в яри… Однак, завдяки злагодженій відданій роботі комунальників та підставленому плечу підприємств «Канів-Граніт» (керівник Абов Авеян) та «БВМ-Транс» (керівник Володимир Буряк) ми змогли дістатися цьогоріч до таких вуличок, які зроду не чистилися від снігу. Сьогодні практично на всі вулиці, враховуючи приватний сектор, «швидка допомога» чи інший транспорт зможе заїхати, - повідомив І.Ренькас та висловив слова вдячності усім, хто долучився до боротьби зі стихією як у місті, так і в селах громади.

  Друк статті