Уже в квітні стартує прийом документів для зарахування дітей до 1-х класів


Повернутись

Шановні батьки, у 2021 році в Каневі прийом до перших класів буде здійснюватись відповідно до нового Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 16 квітня 2018 року №367.

Прийом документів для зарахування до 1-х класів проводитиметься з 19 квітня по 31 травня 2021 року.

Для того, щоб подати документи до навчального закладу запишіться на прийом до директора та віддайте всі необхідні документи для зарахування в школу (при собі мати документ, що засвідчує особу батьків або осіб, які їх замінюють), а саме:

  • заява батьків;
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • оригінал медичної довідки 086-1/0.

 

Право на першочергове зарахування мають діти, які проживають на закріпленій території обслуговування (мікрорайон).

Дізнатися, за якою школою закріплено ваш будинок можна за посиланням http://kaniv-rada.gov.ua/pages.php?p=891 або безпосередньо в навчальному закладі.

 

Територія обслуговування – не зобов’язання, а гарантоване право!

 Якщо ви бажаєте відвідувати школу, закріплену не за вашим місцем проживання, потрібно залишити заяву на вільні місця в обраному закладі.

У школах, за якими закріплені території, де проживає дитина, гарантоване її право на першочергове зарахування до закладу. Зараховуються усі діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників цього закладу. Тоді як у закладах загальної середньої освіти, які належать до інших територій, така можливість буде обиратись шляхом  відкритого жеребкування на вільні місця (глава 2 розділу ІІ Порядку).

Батьки (один із батьків) мають право подати (але обов’язково до 31 травня) необхідні документи (їх копії) до будь-якого закладу освіти для зарахування на вільні місця, враховуючи потужність школи. Кількість шкіл, в які можна подати документи, необмежена.

Такі вільні місця можуть з’явитися в закладі освіти після 1 червня, коли будуть зараховані діти, місце проживання яких було підтверджене відповідним документам. Згідно з Порядком зарахування кожен заклад освіти зобов’язаний оприлюднити кількість таких вільних місць впродовж двох робочих днів з моменту їх з’явлення.

  Друк статті