Освіта чи досвід роботи: депутати радились як забезпечити рівний підхід до кандидатів на посади в сільській місцевості


Повернутись

У четвер, 4 лютого ц.р., відбулося позачергове засідання сесії Канівської міської ради. Депутати ухвалили низку рішень, що стосувалися структури і загальної чисельності штатів виконавчих органів Канівської міської ради на 2021 рік, необхідні у зв’язку з приєднанням нових громад та збільшенням Канівської міської територіальної громади.

В ході заходу депутат Віктор Огороднік порушив питання, що до працівників, які працюватимуть у сільських радах приєднаних населених пунктів висунуті неоднакові вимоги. Зокрема, в село Пекарі беруть статистика, що не передбачає вищої освіти, а в інші села – спеціалістів (з обов’язковою вищою освітою).

- У селі Пекарі на цю посаду претендує людина, яка допіру працювала секретарем сільської ради, тож знає всю роботу, але не має вищої освіти. Ми пішли цій людині, старості села і всій громаді на зустріч та вирішили змінити назву посади, а отже і вимоги до неї, у штатному розписі. Зізнаюся, заради людей вже не вперше йдемо на такі, можливо, й неправильні кроки. Так, до прикладу, подібні зміни вносилися раніше і по селу Яблунів, - відповів керуючий справами виконавчого комітету Володимир Святелик.

Разом з тим після завершення сесії відбулася нарада за участі Канівського міського голови Ігоря Ренькаса, секретаря Канівської міської ради Оксани П’яткової та представників більшості фракцій депутатського корпусу. Депутати знову повернулися до цього питання, наголошуючи, що вибірковий підхід до людей, які виконуватимуть фактично однакову роботу – неправильно.

- Звісно, вимоги до всіх кандидатів мають бути рівні, – погодився міський голова та пообіцяв повернутися до цього питання на наступній сесії. 

  Друк статті