Гості з Франції побували в школі №6


Повернутись


19 травня 2016 року до Канівської спеціалізованої школи I-III ступенів №6 з поглибленим вивченням іноземних мов завітала французька делегація з міста Ламберсар на чолі з президентом асоціації «Канів-Ламберсар» Бернаром Коффеном, Жаном - Марі Роже з дружиною та іншими представниками у складі 11 чоловік.

Учні нашої школи радо зустріли французьких гостей святковим концертом у актовому залі школи. На початку концерту прозвучав французький національний гімн «Марсельєза» у виконанні учнів. Учні декламували  вірші про Париж, весну, а також  звучали вірші Тараса Шевченка на французькій мові. Звучали французькі пісні та мелодії. У нашій школі дуже талановиті й творчі діти. Учень восьмого класу Олександр Тихолоз написав свою власну виставу, яка називається «Магічна квітка». Це вистава про боротьбу добра і зла у світі. Ця п’єса показує, що добра на світі більше і воно завжди перемагає зло. Однокласники Саші, які вивчають німецьку мову, охоче підтримали його й теж взяли участь у спектаклі. Потім ми пройшли у кабінет французької мови, де на засіданні круглого столу продовжили наше спілкування про подальшу співпрацю, взаємодопомогу та підтримку. Французькі друзі були дуже вражені нашою любов’ю та інтересом до Франції.


Було проведено невеличку екскурсію по школі, де наші гості мали нагоду насолодитися прекрасними малюнками учнів, в яких вони виразили свою любов до Франції. Метою цього візиту було продовження тісних контактів між  нашою школою та ліцеєм Святої Оділії.


Інформація Канівської спеціалізованої школи I-III ступенів №6

з поглибленим вивченням іноземних мов

  Друк статті