«Україна – це кожен з нас, і наше завдання виграти мир…»: у Каневі пройшов тренінг-семінар щодо надання соціальних послуг учасникам АТО


Повернутись

У четвер, 9 лютого ц.р., начальник відділу обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Пона завітала до Канева з метою надання методичної допомоги, яка була реалізована під час проведення  тренінг-семінару «Особливості надання соціальних послуг учасникам АТО».

На зустрічі були присутні представники з міського та районного управління  соціального захисту населення, пенсійного фонду, канівського міськрайонного центру зайнятості, районного та міського відділів освіти, міського та районного центру соціальних служб, служби у справах дітей, держгеокадастру, канівського бюро правової допомоги, заступник міського голови, військовий капелан, лікар КЗ «КЦПМСД».

Метою зустрічі було підвищення рівня компетентності та професійності спеціалістів у роботі з учасниками АТО та їхніми сім’ями. Держава задекларувала багато пільг і гарантій для учасників АТО, саме тому фахівцям служб, які працюють з даною категорією населення потрібно вміти професійно донести важливу інформацію, при цьому максимально зменшити психологічну травматизацію клієнтів, які звернулись за наданням послуг. Під час семінару були висвітлені психологічні особливості людини, яка знаходиться в зоні бойових дій та після повернення додому. Людмила Пона в першу чергу намагалася донести суть проблеми, яка об’єднує сьогодні всіх військових, що повернулися з зони бойових дій. Найперше, це байдужість, нерозуміння їх стану, відстороненість земляків, близьких, знайомих. Тож, аби допомогти краще зрозуміти тих, хто брав участь у бойових діях, не раз дивився смерті в очі, вона навела приклади психологічного стану бійця під час обстрілів, зокрема, в екстремальних військових ситуаціях, та пояснила чому до таких людей потрібно ставитись по-особливому і головне з розумінням. В першу чергу це стосується фахівців, котрі надають послуги учасникам АТО та їх сім’ям.

Семінар-тренінг був організований міським та районним центром соціальних служб. Дякуюємо керівництву міськрайонного центру зайнятості за гостинний прийом та надання приміщення для  проведенні заходу.

  Друк статті