У Києві відбудеться Перший весняний фестиваль 2017


Повернутись

Цікаве на цю тему:

03 – 05 березня 2017 року в Міжнародному виставковому центрі «Лівобережний» (м. Київ, Броварський проспект, 15) відбудеться Перший весняний фестиваль 2017.

Метою проведення Фестивалю є розширення ділових контактів, демонстрація промислової продукції та налагодження коопераційних зв’язків представників малого і середнього бізнесу.

Участь у заході візьмуть понад 300 представників бізнесу як з України, так і  наші партнери з Литви, Грузії, Білорусії, Молдови та ін. Очікуємо на Фестиваль понад 25 000 гостей.

На Фестивалі буде представлено широкий асортимент товарів: одяг, товари фольклорного напрямку, трикотаж, вироби з натуральної шкіри, прикраси та аксесуари, косметика та парфюмерія, посуд, текстиль для дому, сувенірна продукція, окремі групи продовольчих товарів та інші.

Для бізнесу працюватимуть майстер-класи,  консультації щодо виходу на ринки зазначених країн та Європейського союзу.

Діятимуть точки консультування Приватбанку з питань реалізації нових бізнес-ідей, підтримки стартапів, оптимізації і розвитку діючого бізнесу.

Більш детальну інформацію та довідки можна отримати за наступними контактами: ykaterina12@gmail.com  096 000-98-91 -  Катерина Ярошенко,masnik@uspp.org.ua 050 353-33-88 – Олег Масник.

Запрошуємо Вас взяти участь у Фестивалі. 

  Друк статті