Триває розробка Стратегії розвитку Канівської ОТГ до 2030 року


Повернутись

Сесія стратегічного планування за участі представників влади, бізнесу, освіти, громадськості проходила на минулому тижні, 3-4 вересня ц.р.

Нагадаємо, Канів має стратегічний план до 2020 року. В 2019 році було створено Канівську ОТГ і ухвалено рішення розробити нову Стратегію її розвитку.

Для цього в 2019 році було проведено соціологічні дослідження жителів громади (понад 400 анкет), SWOT-аналіз, аналіз соціально-економічного становища, виведено стратегічне бачення розвитку громади до 2030 року.  

Актуалізувати процес розробки Стратегії для її звершення допомагав тренер з Києва Руслан Бахтиєв. Він якраз спеціалізується на написанні стратегій. Допомагав у цьому багатьом громадським організаціям, ОТГ, містам України.

У Каневі тренер вже бував. Зокрема, проводив тренінги для ПрАТ «Укргідроенерго», тож з проблемами та перспективами нашого міста вже знайомий. Цей захід також пройшов за сприяння ПрАТ «Укргідроенерго», виконавчого комітету Канівської міської ради та КП «Агенція розвитку».

Учасники заходу розробили практичне бачення стратегічного розвитку Канівської ОТГ; виявили основні протиріччя на шляху досягнення практичного бачення; розробили стратегічні напрями розвитку об’єднаної територіальної громади з урахуванням розширення її меж у 2020 році; почали розробку календарного і практичного планів.

Сподіваємось, отримані знання та навики, стануть їм у нагоді при розробці нової Стратегії розвитку Канівської ОТГ до 2030 року.

 

 

  Друк статті