У Канівському центрі зайнятості відбулася робоча нарада


Повернутись

18 січня ц.р. у Канівському міськрайонному центрі зайнятості була проведена робоча нарада з напрацювання пропозицій щодо розширення функціоналу державної служби зайнятості та напрямків покращення співпраці із роботодавцями та соціальними партнерами.

Участь у нараді взяли заступник міського голови Наталія Матінова, перший заступник голови Канівської районної державної адміністрації Тетяна Жівотова, головний державний інспектор з питань праці Управління Держпраці у Черкаській області Любов Корякіна, представник народного депутата України Владислава Голуба Олена Радченко, представники ринкоутворюючих підприємств міста та району, соціальні партнери.

Під час обговорення директор центру зайнятості Надія Коломієць висвітлила підсумки роботи за 2016 рік, поінформувала щодо пріоритетних засад реформування Служби, акцентувала увагу на проблемних питаннях та найбільш актуальних напрямках покращення співпраці.

У ході проведення наради було обговорено актуальні питання співпраці: задоволення вимог роботодавців щодо підбору кадрів; впровадження електронного сервісу за допомогою якого клієнт служби зайнятості має змогу самостійно записатися на індивідуальний прийом до фахівця без попереднього відвідування центру зайнятості; перспективи створення кадрового резерву працівників; вплив підвищення розміру мінімальної заробітної плати на діяльність підприємств; сприяння служби зайнятості щодо легалізації зайнятого населення; підвищення конкурентоспроможності громадян на ринку праці тощо. Також під час наради був презентований весь перелік послуг, який надає центр зайнятості та надані друковані інформаційні матеріали.

У ході зустрічі учасники активно обговорювали питання у сфері законодавства, сучасного стану ринку праці, проблеми та шляхи вирішення соціального захисту та соціального діалогу, висловлювали свої думки щодо напрямків роботи для покращення взаємної співпраці.

Підбиваючи підсумки проведеного заходу, перший заступник голови Канівської районної державної адміністрації Тетяна Жівотова відзначила належну роботу фахівців центру зайнятості та наголосила на необхідності розширення та поглиблення тісної співпраці між службою зайнятості та соціальними партнерами, роботодавцями, представниками органів влади.

Обговоривши стан та проблеми ринку праці, роль соціального партнерства в підвищенні рівня зайнятості населення, учасники наради розробили та прийняли пропозиції.

 

Інформує Канівський міськрайонний центр зайнятості

  Друк статті