Легалізація найманої праці - пріоритетний напрямок діяльності влади


Повернутись

02 березня 2020 року виконавчим комітетом Канівської міської ради під керівництвом керуючого справами Святелика В.І. було проведено засідання «круглого столу» за участю представників Управління Держпраці у Черкаській області (Корякіна Л.І), Канівської ДПІ Черкаського управління ДПС у Черкаській області (Коробочка Л.Л.), Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості (Томілєва-Кугно Л.М.), Канівського відділу обслуговування громадян Головного управління пенсійного фонду України в Черкаській області (Козаренко М.І.), Управління економіки виконавчого комітету Канівської міської ради (Рожкова І.В.), Фінансового управління виконавчого комітету Канівської міської ради (Литвин О.А.), інспектора праці виконавчого комітету Канівської міської ради (Зоць Т.А.).

На засіданні обговорювалися подальші кроки у напрямку подолання незадекларованої праці та про проведення спільних інформаційно-роз’яснювальних заходів серед суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері будівництва, у тому числі шляхом безпосередніх візитів за місцем фактичного здійснення господарської діяльності.

Під час превентивних заходів роботодавців інформуватимуть про ризики і наслідки незадекларованої праці, неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин. За допомогою різних форм комунікації, як масових публічних, так і безпосередніх візитів «на місця», заплановано охопити максимальну кількість суб’єктів господарювання.

На нараді також були порушені  питання щодо дотримання роботодавцями вимог чинного законодавства в частині підвищення рівня оплати праці, дотримання норм мінімальної заробітної плати, не допущення вирівнювання заробітних плат некваліфікованих і високопрофесійних працівників, скорочення працівників та переведення їх на неповний робочий час, контролю за дотриманням рівня соціальної захищеності найманих працівників та  відповідальності роботодавців за  використання їх праці.

Інформує:

головний спеціаліст з питань охорони праці відділу НС та ЦЗН,

інспектор праці  виконавчого комітету Канівської міської ради

Тетяна Зоць 

 

 

 

  Друк статті