На День захисту дітей новоспеченим батькам вручили свідоцтва про народження малюків


Повернутись

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Сьогодні спільно із заступником міського голови Наталією Матіновою та начальником Канівського міськрайонного відділу ДРАЦС Світланою Матвійчук вручали свідоцтва про народження нашим новонародженим канівчанам в пологовому відділенні Канівської центральної районної лікарні. Привітали щасливих батьків із народженням Олександра, Романа, Емми, Єлизавети. Побажали мамам, щоб їхні дітки росли здорові та щасливі на благо родини та нашої держави! Загалом по відділу зареєстровано 114 немовлят із них 82 - мами отримали свідоцтва про народження безпосередньо в пологовому відділенні.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.

Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

  Друк статті