Тренінгове заняття для дружин та членів сімей учасників АТО із циклу "Ти повернувся - я поруч»


Повернутись

Цікаве на цю тему:

26 жовтня в Канівському міському центрі соціальних служб було проведено чергове тренінгове заняття для дружин та членів сімей учасників АТО із циклу "Ти повернувся - я поруч».

Основна мета занять підготувати родини до повернення чоловіків, синів, батьків із зони бойових дій. До участі та проведенні тренінгу був  запрошений волонтер нашого центру, військовий капелан, учасник війни Червонніков Володимир. Він розпочав презентацію авторської програми Френка Пьюселіка «Попередження    посттравматичного стресового розладу». Жінки ознайомилися з «Правилами бою» якими володіють учасники бойових дій та дізналися, як ці правила можна застосовувати в мирному житті, отримали поради щодо ефективної комунікації з чоловіками, пережившими стресовий розлад.

Військовий капелан, який багато разів перебував в зоні АТО розповідав про те, який досвід мають учасники бойових дій, як батькам, дружині та дітям  допомогти воїну адаптуватися до мирного життя після повернення. Тренінгові заняття будуть продовжені, запрошуємо всіх бажаючих до участі.          

В нашому місті та області створена мережа підтримки таких сімей, в якій тісно взаємодіють між собою громадські організації та державні установи, волонтери.

Звертаємось до всіх хто має бажання, потребує підтримки та різних видів допомог за адресою вул. Шевченка, 49  (каб.22) та телефонуйте за номером 3-42-09, 3-12-22. Чекаємо на вас!!

  Друк статті