У Каневі пройшли заходи з нагоди Дня працівників освіти України


Повернутись

Цими вихідними українські вчителі відзначали своє професійне свято – День працівників освіти або День учителя. Напередодні, в п’ятницю, 5 жовтня ц.р., урочисті заходи з нагоди свята пройшли в залі засідань будинку рад. Прикметно, що цього дня відзначався Всесвітній день вчителів.

Зі словами вдячності та привітань звернулися до освітян заступник міського голови Наталія Матінова, в.о.керуючого справами виконавчого комітету Володимир Святелик, начальник відділу освіти Надія Голда, начальник відділу культури Оксана Труфанова, голова Канівської організації профспілки працівників освіти і науки Іван Попенко.

Найкращим працівникам освіти традиційно цього дня було вручено грамоти. Утім, на жаль, не обійшлося й без згадок про злободенне та невеселе. Так, говорилося під час зустрічі з освітянами й про факт заборгованості заробітних плат вчителям.

Нагадаємо, щомісячний дефіцит субвенції з державного бюджету становить більш як 800 тис.грн. Перекрити таку суму коштами міського бюджету немає можливостей. Оскільки ситуація, що склалась, є вкрай критичною і потребує прийняття негайних рішень профільними Міністерствами депутати Канівської міської ради зверталися з цього приводу до Прем’єр-міністра України, Міністерства освіти і науки України тощо.

- Ми всі постійно над цим працюємо. Тож сподіваємося, що найближчим часом проблему буде вирішено, - зауважив В.Святелик.

Разом з тим, не зважаючи на проблеми, освітяни з радістю занурилися в атмосферу свята. Допомагали у цьому студентки Канівського коледжу культури і мистецтв, які дарували вчителям свої пісні.

  Друк статті