Аудит на комунальному підприємстві «Міський ринок» не проводитимуть


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Проект рішення щодо проведення аудиторської перевірки діяльності КП «Міський ринок» виносився на обговорення депутатів міської ради в ході останнього засідання сесії, 7 червня ц.р.

Автор проекту рішення, депутат Юрій Гамалій зауважив, що результати аудиту нададуть новому керівнику інформацію про дійсний стан речей на підприємстві та рекомендації про подальшу роботу КП.

«Враховуючи, що рік тому по замовленню керівництва підприємства був проведений аудит КП «Міський ринок» і у результатах якого зафіксовано (за моїми підрахунками) 22-і невідповідності у роботі підприємства та висловлено 14 пропозицій по подальшій його роботі є доречним оцінити стан виконання рекомендацій та усунення невідповідностей у роботі Канівського КП «Міський ринок»», - йдеться, зокрема, в проекті рішення. Відтак, прийняття проекту рішення сприятиме відкритості та прозорості діяльності КП «Міський ринок».

Сам новоспечений керівник підприємства Олександр Корнієнко висловився, що усіляко підтримує проведення відповідної перевірки.

- Я тільки «за», але за умови, що оплачуватимуться послуги аудиторів з бюджету міської ради. Якщо ж за кошти КП «Міський ринок», то краще я за них найму ще одного двірника, - сказав директор КП.

Виступали з цього приводу також депутати Володимир Коржов, Василь Зубко, Олег Калніболоцький, серед яких були як прихильники проведення аудиту, так і ті, які вважали це аморальним.

Так, В.Зубко зауважив, що будь-які недоліки, виявлені в ході перевірки відноситимуться до попереднього керівника, який помер, отже не зможе дати відповіді на всі запитання, захистити себе.

Інші ж виловлювалися, що адутит навпаки потрібен. Він покаже новому директорові ситуацію, яка є, і з чим рухатися підприємству далі.

Утім, як повідомила начальник відділу з питань ЖКГ, інфраструктури та енергоефективності Тетяна Стадник, на сьогодні вартість проведення адиту комунального підприємства сягатиме від 150 тис.грн., яких у бюджеті міста не передбачено.  

Зрештою, питання було поставлено на голосування. За результатами: 14 депутатів підтримали проведення аудиту, 9 утрималося, 1 проголосував проти.

  Друк статті