Перший день Канівського міжнародного кінофестивалю сучасного кіно


Повернутись

В рамках проведення Канівського міжнародного фестивалю сучасного кіно окрім відкриття кінофесту, в місті проходить ряд заходів.

Відтак, вперше в Каневі відкрились виставки багатьох художників та митців України. Серед них виставка робіт народної художниці України Марії Примаченко з фото-зоною для світлин на згадку в українських костюмах, що діє в музеї народно-декоративного мистецтва Канівщини. При комунальному підприємстві «Авторіка» функціонує виставка молодих київських художників з виставкою флуоресцентного живопису та графіки. В цей же час в готелі «Княжа гора» та галереї «Червоне Чорне» проходять виставки робіт – IV Міжнародного скульптурного симпозіуму, виставки робіт Влади Ралко та Володимира Буднікова «Лінія розмежування», Бориса Рапопорта «Канівські пейзажі», Олександра Бабака «Вулиця Дніпровська».

(фото з виставки в КП "Авторіка")

Також першого дня проведення кінофесту, 8 вересня, на набережній р.Дніпро канівцям та гостям міста дарували святковий настрій інструментальний ансамбль «Парафраз», віртуози Віталій Ткаченко та Олександра Острих. Завершальним став виступ канівського співака, улюбленця публіки – Євгена Литвина, який презентував світові хіти у  власному виконанні.

Потому глядачів чекала захоплююча фаєр-шоу-вистава театру вогню «Сварожичі» (відео для перегляду за посиланням). І вже наприкінці поціновувачі кіномистецтва та усі бажаючі займались переглядом поза конкурсної програми фільмів просто неба.

Вже зранку, 9 вересня, в міському будинку культури відбувається перегляд конкурсної програми у номінації «ігровий фільм». А ввечері на набережній р.Дніпро глядачів чекає виступ рок-гуртів «While Alive», «Не лізь, БО вб’є», «4jail» та показ позаконкурсної програми просто неба з 22.00 до 24.00 години ночі.

 Прес-центр виконавчого комітету Канівської міської ради

  Друк статті