Профорієнтаційна робота із старшокласникам є одним із напрямів роботи служби зайнятості. Від того, яку професію сьогодні обирає випускник залежить і його майбутнє. До вибору професії слід готуватись заздалегідь. І провідним заходом у здійсненні завдань професійної орієнтації є інформаційна обізнаність.

05 вересня 2016 року фахівцями Канівського міськрайонного центру зайнятості у Канівській ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів та Канівській гімназії імені І.Франка проведені уроки реального трудового життя «Професії майбутнього» для 71старшокласника.

Метою уроків було підвести учнів до усвідомлення правильного вибору професії, розширення знань про різноманітний світ професій. Їх ознайомили із новими професіями, які будуть актуальними на ринку праці через років 5-10. За допомогою тестових вправ випускники визначили свої здібності, нахили.

Уроки пройшли жваво. Діти активно брали участь у обговоренні майбутніх професій. Висловлювали свої думки та пропонували безліч цікавих варіантів у баченні розвитку професій майбутнього.

Сьогодні головне завдання кожного випускника не просто обрати професію, а не помилитися у її виборі.

Інформація Канівського міськрайонного центру зайнятості

  Друк статті