Йде підготовка до літнього відпочинку та оздоровлення дітей


Повернутись

У середу, 18 квітня ц.р., члени виконкому ухвалили рішення «Про підготовку до літнього відпочинку та оздоровлення дітей м.Канева в 2018 році».

Начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лариса Лебедєва зауважила, що пріоритетним напрямом оздоровчої кампанії цього року, як і в попередні, є охоплення оздоровленням та відпочинком якомога більшої кількості дітей соціально незахищених категорій міста.

- Відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» плануємо забезпечити послугами оздоровлення та відпочинку 80% (1989 дітей), з них 35% (870 дітей) - забезпечити послугами оздоровлення (санаторії, дитячі центри тощо), - пояснила Л.Лебедєва. – Насамперед 100%-во оздоровлюємо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – 16 дітей; 100% дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення АТО – 1 дитина; не менше 70% дітей із малозабезпечених, багатодітних сімей – 175 дітей.

За словами керівника, цьогоріч додалися нові пільгові категорії, які підлягають оздоровленню. Це, зокрема, сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах; діти з прийомних сімей, діти – учасники дитячих творчих колективів і спортивних команд, діти учасників бойових дій. Натомість діти учасників АТО та постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи уже зняті з переліку.

Окрім того, традиційно влітку функціонуватимуть 5 пришкільних відпочинкових таборів з денним перебуванням та 1 оздоровчий табір на базі Канівської санаторної І-ІІІ ступенів школи-інтернату.

- Всього в таборах відпочине та оздоровиться 810 дітей, - говорить Л.Лебедєва. - Вихованці таборів будуть забезпечені безкоштовним дворазовим гарячим харчуванням. Вартість харчування одного діто-дня становитиме 33 грн. 90 коп. Загалом з міського бюджету на організацію роботи таборів виділено 252,8 тис.грн.

  Друк статті