Зелений туризм – це прекрасна можливість повернутися до природи, доторкнутись до землі на якій ти виріс і відчути її биття, повернутись до свого коріння, прадавнього побуту українського народу і стати самим собою, відкрити свою душу і відчути божественну благодать, відкрити нового себе!

 Зовсім недавно в українському туризмі з’явились нові терміни «сільський туризм» та «зелений туризм». Поняття «зеленого туризму» можна розкрити наступними словами – це відпочинок в приватних сім'ях в сільських районах, селищах. Розвиток цього надзвичайно цікавого виду відпочинку просуваються з кожним роком все стрімкіше. Традиція сільського зеленого туризму починала розвиватися в Європі приблизно півстоліття тому. Насправді ж традиція цього виду відпочинку в Україні давніша, ніж здається.

 Знайдіть квітку едельвейса і зустріньте світанок високо в горах, відпочиньте з вудкою біля річки Дніпра, осідлайте непокірного скакуна, відчуйте тишу сільської місцевості, ознайомтесь з традиціями, народними промислами, відчуйте смак української кухні та гостинність сільського населення!

  Мешканці приватних будинків які бажають долучитись до такого виду заробітку можуть отримати додаткову інформацію на сайті

  Друк статті