20.2°C clear skyКанів, Україна

6 вересня – День адміністратора Центру надання адміністративних послуг. Зі святом!

🕔6 вересня 2023, 08:52
Читати

«На лінії води»: директор «водоканалу» Олексій Березовий розповів про проблеми з якістю води у Каневі

🕔5 вересня 2023, 14:32 Незмінна тема для обговорення серед канівців – колір води з-під крана. Чому замість прозорої води можна побачити жовту чи помаранчеву, 30 серпня у ході чергового засідання виконавчого комітету пояснював директор КП «Управління ВКГ» Олексій Березовий.
Читати

У селах Канівської громади працюватиме пересувний флюорограф

🕔5 вересня 2023, 10:56 За інформацією Канівського центру первинної медико-санітарної допомоги, наступного тижня, 12 вересня, жителі сіл Михайлівка та Хмільна зможуть пройти флюорографію.
Читати

6 вересня ц.р. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

🕔5 вересня 2023, 09:35 У середу, 6 вересня ц.р., члени виконавчого комітету Канівської міської ради зберуться на чергове засідання.
Читати

КП теплових мереж інформує про намір провести коригування тарифів для інших споживачів

🕔4 вересня 2023, 17:52 Канівське комунальне підприємство теплових мереж повідомляє про намір провести коригування тарифів на 2023 – 2024 опалювальний період на теплову енергію,  її  виробництво, транспортування та постачання та послуги з постачання  теплової енергії для інших споживачів.
Читати

Благодійні заходи на підтримку ЗСУ планують провести цієї суботи у Каневі

🕔4 вересня 2023, 14:45 Канівська міська територіальна громада продовжує підтримувати Збройні сили України.
Читати

8 вересня переселенці можуть зареєструватися для отримання грошової допомоги від ООН у Каневі

🕔4 вересня 2023, 12:59 У п’ятницю, 8 вересня ц.р., переселенці, які прибули до Канівської міської територіальної громади та не отримували фінансової допомоги від міжнародних організацій чи фондів,  можуть зареєструватися для отримання грошової допомоги від УВКБ ООН у Каневі з 10:00 до 15:00 години за адресою: вул. О.Кошового 3 (2 поверх).
Читати

Виконком затвердив склад комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна

🕔4 вересня 2023, 09:55 У середу, 30 серпня ц.р., виконавчий комітет Канівської міської ради затвердив склад комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.
Читати

4 вересня – День митного брокера. Зі святом!

🕔4 вересня 2023, 09:08
Читати

3 вересня своє професійне свято відзначають підприємці. Вітаємо!

🕔3 вересня 2023, 08:37
Читати

Сьогодні – День нотаріату. Вітаємо!

🕔2 вересня 2023, 09:04
Читати

Першачки з багатодітних родин отримали набори канцелярського приладдя у межах акції «До школи – з радістю!»

🕔1 вересня 2023, 12:07 Традиційно на початку нового навчального року відділ у справах сім’ї, молоді та спорту проводить акцію «До школи – з радістю!» для дітей з багатодітних сімей Канівської громади, що пішли до першого класу.
Читати

1 вересня – День знань. Зі святом!

🕔1 вересня 2023, 09:13
Читати

Комунальники завершили роботи з заміни ділянки теплових мереж по вулиці Дніпробудівській

🕔31 серпня 2023, 14:38 Канівське комунальне підприємство теплових мереж в рамках реалізації інвестиційної програми завершило роботи з заміни ділянки квартальної теплової мережі по вулиці  Дніпробудівській, в районі закладу дошкільної освіти «Теремок».
Читати

Питання підготовки навчальних закладів Канівської громади до нового навчального року розглянули на черговому виконкомі

🕔31 серпня 2023, 10:18 На останньому засіданні виконавчого комітету Канівської міської ради, 30 серпня ц.р., члени виконкому розглянули проект рішення щодо підготовки закладів освіти Канівської громади до нового навчального року.
Читати

«Виходь на світло!»: задекларована праця захищає бізнес під час воєнного стану

🕔31 серпня 2023, 09:18 Незадекларована праця – це свідоме ухилення роботодавців і працівників від оформлення трудовихвідносин з метою отримання тих чи інших переваг за рахунок приховування реальних доходів, отримання соціальних пільг, несплати податків тощо.
Читати

Запрацював сайт УАРОР про фіксацію збитків завданих війною

🕔30 серпня 2023, 16:15 Розпочав роботу сайт «Поверни своє». Головне завдання платформи – надати у доступному вигляді інформацію для чого та як правильно документувати збитки, що завданні російським повномасштабним вторгненням в Україну, повідомляють у відділі надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Канівської міської ради.
Читати

Ще одне вітання із нагоди Дня Незалежності надійшло до Канева від міста-побратима Сономи

🕔30 серпня 2023, 16:07 Вітання з нагоди Дня Незалежності продовжують надходити до Канева. Так, днями на ім’я міського голови Ігоря Ренькаса надійшов черговий лист з США. Мер американського міста-побратима Сонома Сандра Лоу привітала канівців з Днем Незалежності.
Читати

Традиційна серпнева педагогічна конференція відбулася у Каневі

🕔30 серпня 2023, 15:16 Серпнева конференція — особлива педагогічна традиція, зігріта теплом останніх літніх днів і любов'ю до професії. Втім, другий рік поспіль вона проходить в умовах воєнного стану у зв’язку із повномасштабним вторгненням росії.
Читати

Профілактичні рейди служби у справах дітей: виявлено 2 нові родини, у яких батьки ухиляються від обов’язків

🕔30 серпня 2023, 10:55 Напередодні нового навчального року тривають профілактичні рейди служби у справах дітей виконавчого комітету Канівської міської ради. Зауважимо, профілактичні рейди – одна з форм роботи служби у справах дітей, метою якої є здійснення контролю за батьками, які неналежним чином виконують свої обов’язки по вихованню та утриманню дітей, сприяння у нормалізації соціально-психологічного клімату в родинах.
Читати

Мікрогранти для відкриття бізнесу ветеранами: добірка корисних послань

🕔29 серпня 2023, 15:25 З початку своєї роботи грантові програми "Власна справа", "Грант для ветеранів та їх подружжя" набули великої популярності.
Читати

30 серпня ц.р. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

🕔29 серпня 2023, 14:41 У середу, 30 серпня ц.р., члени виконавчого комітету Канівської міської ради зберуться на чергове засідання.
Читати

Живі, доки пам’ятаємо: у Канівській громаді вшанували пам'ять загиблих захисників України

🕔29 серпня 2023, 13:13 Щорічно 29 серпня в нашій країні відзначають День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність.
Читати

29 серпня – День пам'яті захисників України. Пам'ятаємо кожного, хто віддав своє життя за нашу країну!

🕔29 серпня 2023, 08:43
Читати

Допомогти людині із синдромом уцілілого: рекомендації від проєкту «Ти як?»

🕔28 серпня 2023, 15:33Через повномасштабну війну сотні тисяч українців втратили близьких або стали свідками загибелі інших людей. Такі складні життєві обставини можуть спровокувати в людини синдром уцілілого. Вона може знецінювати власний негативний досвід, відчувати сором та провину, вважати, що недостатньо зробила, щоб урятувати загиблого.
Читати