17.6°C overcast cloudsКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2023-06-02

У Канівській громаді відбудеться діалог щодо благоустрою набережної р. Дніпро та Канівських ярів

🕔2 червня 2023, 22:22 У середу, 7 червня ц.р. о 13:00 в укритті Канівського центру ПМСД (адреса: м. Канів, вул. Успенська, 15)  відбудеться діалогова зустріч на тему: «Перспективи благоустрою набережної р. Дніпро в м. Канів та Канівських ярів».
Читати

Мінсоцполітики: Держава запустила програму єОздоровлення

🕔2 червня 2023, 15:02 У Міжнародний день захисту дітей, 1 червня, запущено експериментальний проект для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки «Монетизація дитячого оздоровлення за принципом «гроші ходять за дитиною». Держава запустила програму єОздоровлення, тобто гроші на відпочинок і оздоровлення дітей будуть надаватись батькам.
Читати

День захисту дітей: Діти наше майбутнє

🕔2 червня 2023, 14:12 До Дня захисту дітей, службою у справах дітей спільно з міським центром соціальних служб було організовано привітання дітей із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, дітей військовослужбовців, які загинули під час участі у збройній агресії російської федерації проти України, дітей, позбавлених батьківського піклування, з числа внутрішньо переміщених осіб, у вигляді наборів солодощів та продуктів харчування.
Читати

День захисту дітей: Хай Україною лунає дитячий сміх

🕔2 червня 2023, 10:51 Уже традиційно першого червня, в перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою. І в майбутньому стали чудовими громадянами своєї країни. Особливо важливим цей день видається під час війни в Україні.
Читати

Державні послуги до Міжнародного дня захисту дітей — на Гіді

🕔2 червня 2023, 09:50 Уже вдруге Україна відзначає Міжнародний день захисту дітей в умовах повномасштабної війни. У час, коли права маленьких українців жорстоко порушуються, як ніколи важливо робити все можливе, щоб наші діти мали повноцінне безпечне дитинство.  
Читати