16°C clear skyКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2023-05-11

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України закликає не ігнорувати попередження про міни

🕔11 травня 2023, 16:19 Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України спільно з сертифікованим оператором протимінної діяльності «Філія The Mines Advisory Group в Україні» інформують про мінну безпеку і подальші дії при виявленні небезпечних місць.  
Читати

Міський центр соціальних служб запрошує дітей з сімей вимушених переселенців на арт-терапевтичні заняття

🕔11 травня 2023, 14:38 Діти із сімей вимушених переселенців мають можливість взяти участь у арт-терапевтичних заняттях з емоційного розвитку «Трансформуйся через казку». Про це повідомляють у Канівському міському центрі соціальних служб.
Читати

Поліг в бою мужнім сином України: завтра у Каневі прощатимуться з Максимом Гайдаєм

🕔11 травня 2023, 09:39 Розв’язана росією жорстока війна забирає найкращих, найхоробріших, найталановитіших синів України.
Читати

Переселенці, що проживають у селах Канівської громади, отримали посадкове насіння від USAID

🕔11 травня 2023, 08:48 Канівська міська територіальна громада стала однією із 389 громад, що отримали насіння овочів для весняної посівної в межах ініціативи AGRI – Україна від USAID. Серед компаній, що приєдналися до ініціативи USAID та передали насіння овочів: Bayer, Enza Zaden, Lark Seeds, Nunhems, Hazera, Seminis, Rijk Zwaan, Syngenta, а також Всеукраїнській асоціація громад, яка здійснювала адміністрування логістики у рамках проекту «Згуртовані громади». Зауважимо, у рамках ініціативи насіння надавалося в першу чергу громадам із деокупованих територій та тих, що надали прихисток внутрішньо переміщеним особам.
Читати