16.2°C clear skyКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2023-03-16

Коли розпочнуться та скільки триватимуть весняні канікули у школах Канівської громади?

🕔16 березня 2023, 12:15 Попри повномасштабну війну в Україні школярі продовжують здобувати освіту.Також вони мають вдосталь часу для відпочинку завдяки канікулам. Дату початку та тривалість весняних канікул для школярів Канівської громади повідомила начальник міського відділу освіти Надія Голда.
Читати

Які ветеринарні сервіси доступні на Гіді з державних послуг?

🕔16 березня 2023, 10:52 Кожен, у кого є домашній улюбленець або власне фермерське господарство, знайомий з ветеринарним лікарем. Саме вони допомагають нам піклуватись про тварин та перевіряти безпеку харчових продуктів — молока, м’яса та інших.
Читати

Канівські спортсменки взяли участь у відкритому чемпіонаті Черкас з волейболу серед жіночих команд

🕔16 березня 2023, 09:52 Війна – не перешкода  для спорту. Це вкотре довели канівські спортсменки, які днями взяли участь у старті відкритого чемпіонату Черкас з волейболу серед жіночих команд.  
Читати

Служба зайнятості інформує: кому допомагає професійне навчання?

🕔16 березня 2023, 08:55 Враховуючи труднощі з пошуком роботи, особливо зараз, найбільш простим, але ефективним рішенням є набуття нових навичок або отримання нової професії для підвищення своєї конкурентоздатності та вартості на ринку праці. Разом з тим, велика кількість людей вагається, має сумніви, упередження та стереотипи щодо звернення за допомогою до Державної служби зайнятості щодо працевлаштування та навчання.
Читати

16 березня - День свободи інформації

🕔16 березня 2023, 08:11
Читати