16.2°C clear skyКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2023-03-06

Національний президентський оркестр виступить у Каневі

🕔6 березня 2023, 15:47 Концерт Національного президентського оркестру відбудеться у Каневі. Захід проведуть у міському будинку культури 10 березня ц.р. о 17:00.
Читати

Вирішувати проблеми через діалог: в 10 громадах Черкаської області розпочинається новий проєкт

🕔6 березня 2023, 14:16 Знайти порозуміння між мешканцями та іншими зацікавленими сторонами в громаді, врахувати інтереси різних груп при прийнятті рішень, побудувати стійку та продуктивну комунікацію між органами влади та жителями громади для вирішення актуальних проблем. Саме на це спрямований проєкт “Лабораторії творчого діалогу в громадах”, в якому бере участь і Черкаська область. Проєкт реалізується Спілкою «Громадські ініціативи України» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», і спрямований на посилення діалогового підходу як важливого інструменту реалізації місцевого самоврядування в українських громадах.  
Читати

Сервіси з перевезення – державні послуги на Гіді

🕔6 березня 2023, 14:04 Щодня ми їздимо на роботу, хтось доставляє продукти до магазину, вантажі експортуються за кордон та ввозяться на територію України. Транспортні сервіси є невід'ємною складовою життя кожного громадянина.
Читати

Цієї неділі у Каневі відбувся турнір з волейболу серед жінок

🕔6 березня 2023, 11:41 У неділю, 5 березня ц.р., у Каневі на базі ЗОШ № 4 до Дня української жінки відбувся турнір з волейболу серед жінок. Захід організовано ДВК «Вікторія» за підтримки відділу у справах сім'ї, молоді і спорту виконавчого комітету Канівської міської ради.
Читати

Консультаційний центр для внутрішньо переміщених осіб планують створити у Каневі

🕔6 березня 2023, 09:19 Відповідну інформацію повідомила заступник Канівського міського голови Тетяна Жівотова під час апаратної наради виконувача обов’язків міського голови Оксани П’яткової у п’ятницю, 3 березня ц.р.
Читати