16.2°C clear skyКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2023-02-23

120 продуктових наборів отримали переселенці від благодійної організації «Українська міжнародна асоціація співпраці»

🕔23 лютого 2023, 16:40 Цього тижня соціально незахищені категорії громадян та багатодітні сім’ї, які прибули до Канівської міської територіальної громади з регіонів бойових дій, отримали продуктові набори від благодійної організації «Українська міжнародна асоціація співпраці». Також фонд видавав іграшки та одяг для діток і медикаменти для дорослих.
Читати

Наступної п’ятниці у Каневі відбудеться благодійний концерт «Віримо! Допомагаємо! Перемагаємо!»

🕔23 лютого 2023, 16:18 У п’ятницю, 3 березня ц.р., в рамках підтримки Збройних Сил України у Каневі планують провести благодійний концерт під назвою «Віримо! Допомагаємо! Перемагаємо!».
Читати

Засідання сесії Канівської міської ради переносять на наступний вівторок

🕔23 лютого 2023, 14:19 Відповідно до розпорядження Канівського міського голови Ігоря Ренькаса, І чергове засідання ХІІ сесії Канівської міської ради VIІІ скликання переноситься на вівторок, 28 лютого ц.р.
Читати

Олексія Сологуба посмертно нагородили відзнакою «За заслуги перед містом Канів»

🕔23 лютого 2023, 12:52 Рішення «Про нагородження Почесною відзнакою Канівського міського голови «За заслуги перед містом Канів»  Сологуба Олексія Миколайовича (посмертно)» було ухвалено у ході останнього засідання виконавчого коиітету 22 лютого ц.р., за ініціативою міського голови.
Читати

Перша цьогоріч сесія Канівської міської ради не відбулася

🕔23 лютого 2023, 11:29 Сьогодні, 23 лютого ц. р., мало відбутися І чергове засідання ХІІ сесії Канівської міської ради VIІІ скликання. Втім, на сесію не зібралася необхідна для початку засідання кількість депутатів. Не з’явилися окремі представники із фракцій «Єропейська солідарність», в повному складі «Партія Зелених України» та «Батьківщина». Наступне сесійне засідання заплановано провести 28 лютого ц.р. Про це повідомила секретар міської ради Оксана П’яткова.
Читати

Сьогодні ˗ Всесвітній день взаєморозуміння і миру

🕔23 лютого 2023, 08:39
Читати