-3.9°C overcast cloudsКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2022-06-17

Канівських медичних працівників привітали із професійним святом

🕔17 червня 2022, 16:02 Кажуть, медик – це не тільки професія, а поклик серця і спосіб життя. Для медиків не існує вихідних, відпусток чи неробочого часу – люди не обирають, коли хворіти. Долати хвороби їм щоденно допомагають працівники медичних закладів Канівської міської територіальної громади. Тут працюють тільки найкращі, найсумлінніші, найпрофесійніші фахівці своєї справи, які щодня віддано консультують, лікують рани, проводять операції і надають всю ту підтримку, якої потребують пацієнти. Їх сміливо можна назвати людьми щирого серця, які щодня віддають себе для порятунку життя пацієнта.
Читати

У Канівську громаду переселенці прибувають більше, ніж виїжджають

🕔17 червня 2022, 10:32 Відповідну інформацію повідомила начальник Канівського ЦНАПу Наталія Матінова під час традиційної апаратної наради з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та директорами комунальних підприємств міста, яка відбулася у п’ятницю, 17 червня ц.р.
Читати

До уваги жителів Канівської міської територіальної громади!

🕔17 червня 2022, 09:16 ПрАТ «Миронівська птахофабрика» інформує, що з 17 червня ц.р., в реалізації проєкту «Соціальний магазин» відбудуться зміни. Віднині, для продажу за пільговою ціною буде представлена тушка ціла курчати-бройлера (на заміну четверті задній). Ціна на вказаний вид продукції встановлюється в розмірі 60 грн/кг.
Читати

17 червня - Всесвітній день боротьби з опустелюванням і засухою

🕔17 червня 2022, 07:55
Читати