16.2°C clear skyКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2022-04-15

Вітання міського голови із Католицьким Великоднем для громади міст-побратимів

🕔15 квітня 2022, 16:28 Дорогі друзі з міст-побратимів: Фірзена Члухова, Хелмно, Ламберсара, Виру! Від імені Канівської громади прийміть сердечні вітання з нагоди Воскресіння Христового! Прикметно, що у демократичній Україні кожен має право на свободу світогляду і віросповідання, тому сьогодні ми розділяємо із вами радість важливої релігійної події ˗ Воскресіння Ісуса.
Читати

Жителі Канівської громади та вимушені переселенці можуть безкоштовно отримати препарати для щитоподібної залози і антибіотики

🕔15 квітня 2022, 15:19 В Україні наразі є суттєвий дефіцит ліків для тиреоїдної терапії, які необхідні пацієнтам з хворобами щитоподібної залози. Сталося це через воєнні дії та значною мірою через ажіотаж, спричинений війною: люди почали активно скуповувати ліки в аптеках. 
Читати

Канівський міський голова Ігор Ренькас взяв участь у регіональній нараді представників органів виконавчої влади

🕔15 квітня 2022, 14:36 У четвер, 14 квітня, Канівський міський голова Ігор Ренькас прийняв участь в нараді із представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Черкащини.
Читати

СБУ закликає повідомляти про злочини окупантів на території Донецької та Луганської областей

🕔15 квітня 2022, 10:48 Служба безпеки України закликає жителів Луганщини та Донеччини, переселенців зі сходу України повідомляти про злочини російських окупантів.
Читати

Увага! Зміни у графіку руху міських автобусів на час дії воєнного стану на маршрутах №2 та №4

🕔15 квітня 2022, 10:27 Відділ з питань  житлово-комунального господарства, інфраструктури та енергоефективності інформує про зміни у тимчасовому графіку автобусних маршрутів на час дії воєнного стану на маршрутах №2 та №4.
Читати

Ігор Ренькас: Кожен з нас робить усе можливе, аби хоч на мить наблизити перемогу!

🕔15 квітня 2022, 09:54 Шановні канівці та жителі громади. Добігає кінця ще один тиловий тиждень. Виконавчий комітет міської ради, об’єкти критичної інфраструктури, комунальні підприємства та інші установи і організації продовжують працювати у штатному режимі.
Читати